המוצר נוסף בהצלחה!
המוצר נמחק בהצלחה!

העגלה שלי

לסיום קנייה
₪0

קופונים והטבות

יש לך קופון או הטבה? הגעת למקום הנכון

מחיקת עגלה

בחרתם למחוק את כל המוצרים מהעגלה, האם להמשיך?
חיוג מהיר
ק.אחרונות
0
העגלה שלי
מבצעים
תפריט

תשלובת חלבונים OLIMP בטעם וניל 1.8 ק"גאבקות חלבון של אולימפ מכילות 134 קלוריות0.2 גרם שומן רווי, 26 גרם חלבון וללא אספרטם , אבקות חלבון של אולימפ ללא ספק עוזרות בהשגת צריכת החלבונים המומלצת לכם ליום.


תשלובת חלבון מי גבינה 100% הוא שילוב מי גבינה קונסטרט ואיזולט, המאפשר לך להשלים את התזונה היומית שלך בכמות החלבון הדרושה לשרירים שלך,במהירות .אתם נמצאים בתהליך של ירידה במשקל? או אולי אתם מגדלים מסת שריר?  זכור לספק לשרירים חלבונים בעלי ערך מלא - חומר בניית המפתח שלהם!


כמות ספציפית של שני חלבונים שמקורם, תכולה נמוכה של סוכרים ושומנים רוויים, כמו גם פרופיל עשיר בחומצות אמיניות הם ללא ספק היתרונות החשובים ביותר של מתחם חלבון מי גבינה ב 100%. הוכח בשנים האחרונות שהשילוב בין החלבון לאייזולט לWHEY למקור חלב אמיתי נותן יכולות ספיגה משתנות וזה עדיף על חלבון מרוכז איזולט WHEY


חומר הגלם המשמש לייצור תרכובת חלבון מי גבינה 100% חלבון מזין מאופיין בדרגת טוהר גבוהה. טכנולוגיית הייצור החדשנית כמו גם הידע הרב וניסיון רב השנים של מדענים ממרכז המחקר והפיתוח של מעבדות אולימפ ביצירת תוספי תזונה אפשרו ליצור תוסף חלבון איכותי אשר אמון על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם!אבקות חלבון קומפליקס קיימות בטעמים:

שוקולד,קרם עוגיות ,טרמיסו, וניל.


המוצר הינו כשר

תכולה : 1.8 קילו – 51 מנות .


₪229
+
-
למה לקוחות בוחרים לקנות אצלנו:
קניה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
  מק"ט: 5901330052484
  זמן אספקה: עד 4 ימי עסקים (אפשרות לאיסוף עצמי)
  משקל: 1.8
תשלובת חלבונים OLIMP בטעם וניל  1.8 ק"ג תשלובת חלבונים OLIMP בטעם וניל  1.8 ק"גתשלובת חלבונים OLIMP בטעם וניל  1.8 ק"ג
₪229  
+
-
שאל אותנו על מוצר זה
תשלובת חלבונים OLIMP בטעם וניל 1.8 ק"ג