המוצר נוסף בהצלחה!
המוצר נמחק בהצלחה!

העגלה שלי

לסיום קנייה
₪0

קופונים והטבות

יש לך קופון או הטבה? הגעת למקום הנכון

מחיקת עגלה

בחרתם למחוק את כל המוצרים מהעגלה, האם להמשיך?
חיוג מהיר
ק.אחרונות
0
העגלה שלי
מבצעים
תפריט

תשלובת חלבונים OLIMP בטעם עוגת טרמיסו 1.8 ק"ג
אבקות חלבון של אולימפ מכילות בכל מנת הגשה 26 גרם חלבון , 134 קלוריות עשירות, 0.2 גרם שומן רווי וללא אספרטם , וללא ספק אבקות חלבון אולימפ מסייעות לכם בהשגת קצבת החלבונים היומית שאתם צריכים.

תשלובת חלבון מי גבינה 100% הוא שילוב מי גבינה קונסטרט ואיזולט, המאפשר לך להשלים את התזונה היומית שלך בכמות החלבון הדרושה לשרירים שלך,ביעילות .אתה מגדל לך מסת שריר? או אולי אתם נמצאים בתהליך של ירידה במשקל? זכור לספק לשרירים חלבונים בעלי ערך מלא - חומר בניית המפתח שלהם!

חומר הגלם המשמש לייצור תרכובת חלבון מי גבינה 100% חלבון מזין מאופיין בדרגת טוהר גבוהה. טכנולוגיית הייצור החדשנית כמו גם הידע הרב וניסיון רב השנים של מדענים ממרכז המחקר והפיתוח של מעבדות אולימפ ביצירת תוספי תזונה אפשרו ליצור תוסף חלבון איכותי אשר אמון על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם!

כמות ספציפית של שני חלבונים שמקורם, תכולה נמוכה של סוכרים ושומנים רוויים, כמו גם פרופיל עשיר בחומצות אמיניות הם ללא ספק היתרונות החשובים ביותר של מתחם חלבון מי גבינה ב 100%. הוכח בשנים האחרונות שהשילוב בין החלבון לאייזולט לWHEY למקור חלב אמיתי נותן יכולות ספיגה משתנות וזה עדיף על חלבון מרוכז איזולט WHEYאבקות חלבון קומפליקס קיימות בטעמים:

שוקולד,קרם עוגיות ,טרמיסו, וניל.


המוצר הינו כשר

תכולה : 1.8 קילו – 51 מנות .₪229
+
-
למה לקוחות בוחרים לקנות אצלנו:
קניה מאובטחת ושירות לקוחות מעולה
  זמן אספקה: עד 4 ימי עסקים (אפשרות לאיסוף עצמי)
  משקל: 1.8
תשלובת חלבונים OLIMP בטעם עוגת טרמיסו 1.8 ק"ג תשלובת חלבונים OLIMP בטעם עוגת טרמיסו 1.8 ק"גתשלובת חלבונים OLIMP בטעם עוגת טרמיסו 1.8 ק"ג
₪229  
+
-
שאל אותנו על מוצר זה
תשלובת חלבונים OLIMP בטעם עוגת טרמיסו 1.8 ק"ג