הקמת חדר כושר

vibit

מי אנחנו?

חברת פאוור ספורט מתמחה בתכנון והקמת חדרי כושר בכל הגדלים ובכל הרמות.
המוניטין שלנו כחברה מאפשר לנו להוביל את תעשיית בניית חדרי כושר כבר מעל שני עשורים. אנו מספקים ללקוחותינו את הציוד הטוב ביותר שמתאים לצרכיהם ואת השירות הטוב ביותר וגורמים לכך שהמטרות של לקוחותינו מושגות לשביעות רצונם המלאה.
אנו גאים לומר שבמשך השנים בנינו מערכת יחסים יציבה עם שורה ארוכה של ספקים ושותפים בארץ ובעולם בכל מה שקשור לתחום של תכנון, בניה והקמת חדרי כושר. אנו נמצאים בשיתוף פעולה פורה עם החברה הגדולה והותיקה בעולם בתחום של ציוד כושר מקצועי – חברת BHfitness מספרד. מקצועיות וידע שלנו בתחום של בניית חדרי כושר ביחד עם הציוד של חברת BH יוצרים משוואה מנצחת לחדר כושר ברמה מאוד גבוה שמותאם בצורה מושלמת לצרכי הלקוח ונותן מענה הולם למשאבים הכלכליים שהושקעו בו.

מה ההתמחות שלנו?

בין אם מדובר בפרויקט מגורים, הקמת חדר כושר ייעודי, מרכז ספורט, מתנ”ס עירוני או מוסד ממשלתי אנו יודעים לתת מענה בצורה מקצועית, אמינה ובמחירים מאוד תחרותיים.
לחברת פאוור ספורט יש תשוקה, ידע, ניסיון ומחויבות אמיתיים לתחום כי אנו חיים את עולם הספורט והכושר ולא רק עובדים בו…
המכשירים שלנו משקפים תנועה טבעית של הגוף האנושי לכל קבוצת שריר ומאחוריהם עומדת טכנולוגיה מתקדמת וחשיבה על כל פרט קטן. מכשירי הכוח והאירובי שלנו עומדים בתקנים בינלאומיים והם מאושרים על ידי מכון ההתקנים הישראלי.
לאחר סיום הפרויקט אנו ממשיכים ללוות את הלקוח, לערוך בדיקות תקינות לחדר כושר ולתת ללקוח מענה, שירות וייעוץ גם לאחר סיום תקופת האחריות הרשמית. אנו לא מאמינים במערכות יחסים קצרות אלא בשותפות אמיתית לאורך השנים.

מחלקת בניית חדרי כושר שלנו מעניקה את השירותים הבאים:

  • בחינה מקצועית של מבנה בו החדר כושר אמור להיבנות
  • ייעוץ והכוונה מקצועית בעניין בחירת מכשירי הכוח, מכשירי האירוביים והציוד ההיקפי הנחוץ לפרויקט
  • תמיכה מקצועית לכל אנשי מקצוע המעורבים בפרויקט מצד הלקוח
  • ייעוץ וליווי לנושא הכלכלי של הפרויקט (תקציב, מימון ובניית תוכנית עסקית)

אתם מוזמנים לצפות במספר פרויקטים האחרונים שלנו.