כל מה שרצית לדעת על אבקות חלבון

vibit

אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון אבקות חלבון משווקות כתחליף ארוחה או כתוסף לספורטאים.

מה מקור החלבון?
מקור החלבון באבקה (המקור תלוי סוג האבקה) יכול להיות מהצומח (קטניות שונות כגון סויה ואפונה או דגנים כגון אורז) או מהחי ( אלבומין מחלבון ביצה או מי גבינה וקזאין מחלב). החלבון לרוב מגיע בצורה ממותקת וכולל גם קריאטין, גלוקוזאמין, ויטמינים, מינרלים והעשרות אחרות.

איך משתמשים באבקת חלבון?
נטילה של אבקת חלבון כחלק מדיאטה תורמת לעליה במשקל ולתהליך גדילת שריר באופן אנבולי. האבקה נמהלת במים ליצירת השייק. בהתאם להרכב החלבון ומהירות הפירוק שלו למחזור הדם, המתאמן יכול לשתות את משקה החלבון לפני האימון, מיד אחריו או כתחליף ארוחה/ תוסף לארוחה.

למה צריך לצרוך אבקת חלבון?
הסיבות לצריכת אבקת חלבון היא העלת מסת שריר, החלמה מפציעה ועוד. אבקת חלבון טיטניום וואי whey מבית san( סאן ) נוטריישן תגרום לך לבנות מסת שריר גבוהה ולהתאוששות מהירה יותר. אבקת חלבון זו משולבת רכיבים ייחודיים המאפשרים עיכול קל וספיגה מהירה אל תוך מחזור הדם. צריכה של חלבון SAN תספק במהירות את הרכיבים המייצרים סביבה אנבולית ואנטי קטבולית במערכת הגוף.

כמה חלבון יש במנה?
אבקת חלבון טיטניום וואי (whey) מבית san נוטריישן תגרום לך לבנות מסת שריר גבוהה במיוחד ולהתאושש מהאימון בצורה מהירה יותר. שילוב של 23 גרם חלבון מי גבינה עם בספיגה מהירה, אחוז פחמימות ושומנים נמוך במיוחד וטעם נהדר מיצויי פירות טבעיים יהפוך את האימון שלכם ליעיל ומהנה הרבה יותר. אבקת חלבון טיטניום וואי (whey) של סאן (san) הינה אבקת החלבון בעלת הרכיבים הטובים ביותר המובילים לתוצאות המהירות הטובות ביותר.

שילוב של אבקת חלבון לאחר האימון מספקת אפקט אנבולי מתמשך עד כ- 4 שעות.

ניתן להשיג את האבקת חלבון whey titanium של חברת SAN בטעמים: קרם עוגיות | קרם קפוצ’ינו | פירות טרופיים, וניל סוכריות חמאה, שוקולד פצפוצים, בננה קוקוס, מנגו אפרסק וטעמים ייחודיים ממיצויי פירות טבעיים.